Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kryon: Bitva uvnitř

19. 8. 2016

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Bologna, Itálie. 18. 4. 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Energie zde je jemná. Můj partner ustupuje stranou a energie v tomto okamžiku je jemná. Drazí, dnes chci říci opět něco víc o temnotě a světle.O těchto věcech hovoříme již roky. Řekli jsme vám, co se děje v nové energii, navážeme na to. Dnešní channeling nazveme „Bitva uvnitř“. Přineseme energie vám osobně místo planetárně.

Ale nejprve shrnutí. Staré duše, strávily jste eony věků ve stejné energii. Když tvořivá síla přišla na tuto planetu, nastavila dualitu. Váš příběh o Stvoření vám tuto informaci sdělil. Mnoho z toho je metaforické, ale přesto vám předává informaci o poznání mezi temnotou a světlem. Svobodná volba znamená, že lidstvo může tvarovat temnotu a světlo jakkoli chce. Dalo by se říci, že tvarujete svou vlastní dualitu. Dualita znamená, že temnota i světlo existují v nitru každého člověka. Je to zápas vědomí, který utváří svět. To, co děláte, formuje planetu.

Když se podíváte do historie, dualita zůstávala po celou dobu stejná. Když došlo na volbu ohledně integrity – vy jste se rozhodli ji nemít. Vládla chamtivost. Drazí, trávili jste mnoho životů tím, že jste bojovali stejnou bitvu stále dokola. Vy víte, co to je. Sedíte na místě, kde i vaši rodiče znali tyto věci. Není to tak dlouho, co zde byla temnota. Dobyvatelé odtud vládli světu, taková to byla energie. Dokonce i zde! Armáda za armádou. Nyní prošlo půl století a další projde, a nedostali jste žádnou ránu (nebyla žádná válka – pozn. překl.).

Toto je bitva mezi světlem a temnotou. To jsme popisovali. Jděte tak daleko zpět do historie, jak si přejete: člověk zotročoval člověka. Čím větší armáda, tím lépe. Čím víc země jste vlastnili, tím víc jste měli. Lidská práva nebyla brána v potaz. Dalo by se říci, že dualita nebyla rovnocenná. Proti tomu jste bojovali. To jste dělali. Když jste se narodili se světlem, pokud jste znali šamanské energie, byli jste menšina. A temnota často vyhrála. Říkali jsme vám o tom. Tak to fungovalo a bylo to tak po velmi dlouhou dobu.

A pak? Řekli jsme vám, že vás proroctví postupně začala míjet. Řekli jsme vám, že jste v 80. letech zahnuli „za roh“ energie. Věci se pomalu začaly posouvat a měnit. Zkoušíte nové věci. Pozvolna jste se posouvali mimo vědomí válek. Experimentujete se spojováním ekonomik. Děláte věci, které se nikdy dřív nestaly. Je to nové.

Řekli jsme vám, že jste překročili mezník roku 2012. Pak jsme vás začali informovat o nové energii. Řekli jsme, že světlo začíná vítězit nad temnotou. Sdělili jsme vám, že temnota se bojí a zvětšuje se, aby bojovala se světlem, jako nikdy dřív. Kromě toho všeho jsme vám říkali, že se začínáte rekalibrovat. A o tom chceme hovořit. Vyslovíme premisu, kterou jsme dosud nevyslovili – bitva začíná uvnitř. Tak, jako dualita utvářela planetu předtím, tak ji bude utvářet i nyní. Vše je o vědomí. Stará energie na planetě se začíná měnit. A vy?

Tímto způsobem jsme o tom ještě nikdy nehovořili. Zkuste o tom přemýšlet jako o světle a o tmě. Ve vašem vědomí existuje rovnováha, která tam vždy byla, život za životem. Rovnováha, kde je mnoho světla a mnoho temnoty, a vy jste s tím bojovali. Čím více životů jste prožili, tím více jste si tu bitvu uvědomovali. Nevítězili jste, ale byli jste si jí vědomi. A nyní přichází tato energie. Rovnováha světla a tmy vaší duality se mění. Jak vám to říci? Necítíte to jako normální. Protože náhle je méně temnoty, ale místo aby uvolněné místo zaplnilo světlo, zdá se, jakoby tam zůstávalo prázdno. Uvnitř začíná bitva, protože na toto nejste zvyklí. Místo aby zaplnili prázdno světlem, někteří z vás dál bojují, jakoby se nic nezměnilo. Začíná bitva uvnitř…

Rád bych vás provedl několika body, které osobně prožívají pracovníci světla po celé planetě. V těchto důležitých okamžicích chci, abyste pochopili, že jste to vy, kdo ovlivňuje reakce planety – tím, jak s těmito věcmi nakládáte. Na planetě není nic takového jako „nová energie“. Je zde nové vědomí. A to vědomí jste vy.

Říkám, že poměr světla a tmy se posunul ve vás. Některým z vás je to nepříjemné. Co je první reakcí, když takový posun nastane? Nejprve zmíním něco, co byste měli pochopit. Akáša ve vás, záznam všech životů, formuje to, kdo jste. Poměr světla a tmy byl vždy stejný. Náhle není. Jaká je první reakce? Je to jako když se probudíte a náhle víte, že něco se změnilo. Instinktivně nepoznáte, že se jedná o rozdíl v poměru světla a tmy. Nevíte, co to je. Je to jen jiné – a tak začíná strach.

Lidské bytosti jsou v režimu přežití. Když věci necítí „správně“, výsledkem je strach. Řekli jsme vám, že strach zastaví světlo. Přesto je to první reakce. Drazí, jak se vám s tím dosud dařilo vypořádat? Jsem tu proto, abych vám předal nejlepší zprávu, jakou jste kdy slyšeli. Že vše, co jste kdy udělali ve všech svých životech, se vyplácí. Začínáte vyhrávat rovnováhu mezi světlo a temnotou. Uvědomujete si, že když to začnete vnímat jako novou rovnováhu světla a tmy, pak to, co nazýváte lidská přirozenost, se změní?! A tady začíná soucit. Ale musíte si toho být vědomi. Tolik z vás z toho má strach. Je to jiné, tak se bojíte. Někteří lidé od toho utečou. Budou se kvůli tomu bát Kryona! Já však jen přináším zprávu, která je vaše. Jak jste nádherní. Co vše jste dokázali. Ale když to necítíte jako z vašeho pohledu správné, velmi často se toho bojíte.

Takže první věc, o kterou vás chci požádat, ať jste byli klidní. V pořádku, ciťte se nepříjemně, ale buďte klidní. Drazí, nedokážu popsat, jak je to důležité. Nerozumíte, že tuto bitvu duality právě vyhráváte. Jeden člověk po druhém si to uvědomí, probudí se a řekne: je to OK.

Někteří z vás mají talenty, kterým říkáme metafyzické dovednosti. Ty se mění a vy se toho bojíte. Léčiteli, já vím, kdo jsi! Vím, co se tu děje. Vím, že věci už nefungují tak, jak jsi byl zvyklý. Vím, že máš obavy. Bojíš se, že jsi své schopnosti ztratil. Změnily se a ty nevíš, kam zmizely. Možná jsi zanechal své činnosti, protože nedostáváš stejný druh reakcí. Ale co když je to vše prostě jen víc světla? A ta změna tě šokuje, protože na ni nejsi zvyklý.

Pokud je toto o tobě, pak chci, aby sis nárokoval nové světlo. Je tvé! Nedívej se na to jako na problém! Nedívej se na to jako na prázdno. Naplň to světlem, je tvé! Léčiteli, intuitivní čtenáři (energií), chci, aby sis ho nárokoval a stal se silnějším, než jsi kdy byl. Změnilo se a ty se ho bojíš. Můžeš to udělat?Je to o odvaze, o porozumění. Není to snadné, uvědomit si, že to VY se měníte.

I biologie reaguje na změnu, podle toho, jak s ní zacházíte. Někdy se vaše biologie stává slabší. Někteří z vás vědí přesně, o čem mluvím. Vypadá to, jakoby rok 2013 přešel, a od té doby jste už jenom nemocní – určitým způsobem. Máte málo energie. Nevíte, co se děje. Vaše biologie reaguje na změnu rovnováhy světla a tmy. Pokud se toho bojíte, vaše biologie vám naslouchá, a bude reagovat stejným způsobem. Zeslábne, pokud máte strach. Můžete říci: „Já se vůbec nebojím! Jen jsem opatrný.“ Svou biologii nemůžete ošálit. Ví, co cítíte. Ví, čeho se bojíte. To se právě teď děje mnohým z vás. Je to bitva uvnitř, abyste rozpoznali světlo.

Proč je to tak těžké? Proč se musíme rekalibrovat?“ můžete se ptát. Protože po všech těch letech konečně máte, o co jste žádali! Je ve vás více světla než temnoty, a vy nevíte, jaký je to pocit (Kryon s pousmáním). Je načase, abyste to poznali. Chci, abyste sami sebe viděli ve světle. Chci, abyste se viděli jako mocné! Pokud to dokážete, vaše tělo zareaguje. Biologie začne sama sebe upravovat.

Když jste slabí, a váš imunitní systém je na nízkém stupni, dějí se všechny druhy věcí. Někteří z vás vědí velmi dobře, co říkám. Je načase, abyste převzali kontrolu a uznali jste: „Jsem větším světlem, než jsem kdy byl. Mám ve svém životě více světla, než v něm kdy bylo!“ Biologie vás uslyší, a síla se vám vrátí. Vím, kdo je tu a kdo toto poslouchá. Někteří to potřebují slyšet, protože mají starosti.

Pojďme dál, co se s vámi děje mentálně? Když máte strach, vaše biologie nefunguje. Pokud nechápete, co se děje, pak jste znepokojení. Úzkost, máte problémy se spánkem, všechny tyto věci. Říkáte: „To není spravedlivé! Je tu tato nová zázračná energie a já mám potíže.“ Já OPRAVDU vím, kdo je tady (Kryon vtipkuje). To vše souvisí. Žádáme vás o přenastavení postoje. Přenastavení v tom smyslu, že si uvědomíte, že vyhráváte svou vlastní bitvu.

Chcete se znovu rekalibrovat na světlo, které je vaše? Nikdy dříve jste neměli tolik světla. Stále říkáme „světlo“. „Kryone, použij jiné slovo, ať víme, o čem mluvíš!“ Energie tvořivého zdroje vás naplňuje způsobem, který nerozpoznáváte. Bůh ve vás je větší, než kdy dříve byl. Vy to cítíte zvláštně a máte z toho obavy. Mentálně se snažíte vyřešit hádanku. Pokoušíte se s tím intelektuálně vypořádat. Někteří v tom neodvádějí moc dobrou práci. Všechen ten spánek, o který přicházíte. Jste to vy? Duchovně se obáváte? Někteří si myslíte, že ztrácíte víru. Ptáte se sami sebe: „Dělám správnou věc nebo ne?“ Cítíte se jinak, tak přemýšlíte, jestli neděláte něco špatně. Když je to jiné, nevpouštíte dovnitř mnoho světla. Jste znepokojení, ustaraní, bojíte se. Vaše biologie se mění. Drazí, budete se rekalibrovat tou nejkrásnější cestou, když si dovolíte cítit, jak k vám tato tvořivá síla přichází. Ne když se budete obávat o svou spiritualitu. Chci, abyste to oslavovali. Oslavovali! V nejtišších chvílích si pogratulujte, že procházíte tímto těžkým časem. Drahý Bože, děkuji ti, že v sobě cítím světlo. Drahý Bože, už se nebudu obávat, nebudu se bát. Teď vím, co to je!

Co to způsobí? Ovlivní to vaše spojení s Bohem. Nová lidská přirozenost, rozdíl mezi rovnováhou světla a tmy bude něco, co vás lépe propojí. Vstoupíte do meditace a budete vědět, že držíte ruku Ducha. Ucítíte to. Budete vědět, že jste rodina, že nejste sami. Všechny ty věci, o které jste žádali… (Kryon téměř šeptá.) To propojení, které jste chtěli a které jste nikdy doopravdy neměli je už, už za rohem. Čeká na vás. Čeká na vás.

Kolik z vás začalo mít v noci neobvyklé sny? Víte, co to je? Jak zvyšujete své světlo, to, co je vaší akášickou informací, se probouzí. Začíná se vám zdát o rodině, začínáte mít ve snech zajímavé děje a dobrodružství. V některých to vzbuzuje obavy, protože je to odlišné. Proč se lidstvo bojí změny? Tady je, o co jste žádali! A vy se strachujete.

Jak se vaše Akáša stává aktivnější, vaše spojení s minulostí se stane přítomností. Stane se multidimenzionálnější. Plníte se světlem. Sedím před rodinou. Rodina naslouchá. Toužím vám popsat, co můžete udělat. Stará duše, vy jste ti jediní na planetě, kteří to mohou udělat. Chci vám popsat, co můžete udělat.

Léčiteli, můžeš zdvojnásobit svou léčivou sílu. Intuitivní „čtenáři“ (energií), připrav se na věci, které k tobě nikdy dříve nepřicházely. Ve skutečnosti můžeš číst Merkabu jiného člověka – můžeš vědět, kdo to je, a pomoci mu všemi možnými způsoby. Připrav se, že uvidíš krásu Boha v druhých. Protože Bůh v tobě je Bohem v nich, a tvé spojení je silné. Tvé spojení – jaké je právě teď? Jaká je tvá víra v tomto okamžiku?

Je zde přítomno mnoho cest. Někteří z vás jsou zkušenější než druzí. Ale každý z vás má vzrůstající spojení. To jste chtěli, ale mnozí z toho mají strach. Protože se cítí jinak.

Na závěr vám chci dát radu. (Kryon se chichotá.) Je zde nová lidská přirozenost. Lidská přirozenost, která se o sebe nebojí. Je to sebe vyvažující přirozenost, která přestává být rozumová, analyzující každou změnu. Místo toho se usmívá radostí, protože ví, že změna je dobrá. Je to přirozenost, kteráposiluje svou vlastní biologii. Nebojí se rovnováhy světla a tmy, uvědomuje si, že je zde zmocnění. To je silná změna. Přirozenost, která vás vyrovnává. Uvnitř vlastně není vnitřní bitva. Je to bitva jen pokud chcete, aby byla. Na to jste si zvykli ve staré energii, že?

Probouzíte se do každého dalšího životního cyklu s otázkou: jaká je další bitva? Historie planety byla o příští bitvě. Která země dobije kterou zemi? Jak budou hranice vaší země překresleny v budoucnosti? To skončilo. Nyní je to o vás. Dualita se mění. Cítíte to? Už jsme to řekli dříve: vane svěží vítr. Stará duše to cítí. Ví, že to přichází. Zjišťuje, že se může uvolnit, a říci: ANO! To je to, co jsme chtěli. Na to jsme čekali. Já jsem připravena.

První krok k planetární změně, je osobní změna. První krok k osobní změně je, že se můžete uvolnit se svou novou lidskou přirozeností. Není třeba se bát. Věříte tomu? Jste na to připraveni? Staré duše, já vím, kdo tu sedí. Někteří z vás jsou na to tak připravení (Kryon se směje.) Někteří potřebovali slyšet tuto zprávu! Nyní víte, že s vámi není nic špatně! Potřebujete si jen znovu zvyknout na to, že máte víc světla. Že je to jiné? Nikdy dřív jste to nezažili… Proto tolik milujeme lidstvo. Protože jsme s vámi celé toto období času. Už jsme takový přechod viděli. Víme, kam jdete. Je to vzrušující! Je to vzrušující. Spojení zesiluje.

A tak to je.

Kryon

Poznámka ke kopírování:

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ – „The Battle Within“ – MP3 nahrávka, 35:01 minut

Nahrávka je volně dostupná v sekci free audio

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Mgr. Pavel Změlík pro stránkywww.transformace.info a ww.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří jak ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a také ZDE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář