Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělé, jak je vidím já

Zdravím! Takže, co je u mne nového. No, musím s politováním konstatovat, že editor příspěvků na stránkách Bez hranic, Time angel a Mnohovesmír je mimo provoz. Díky tomu docházelo v posledních několika týdnech k ne příliš dobrému ukládání příspěvků. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla stránky přestěhovat na adresu: www.andelebezhranic.estranky.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podivné noční stvoření

Gabriel,5. 12. 2009 1:57

Jednou v noci, asi tři roky dozadu, bylo to na Slovensku, u řeky Dunaj, v přírodě jsem zažil něco co si do dneska neumim nijak vysvětlit. Asi dvě hodiny jsem videl neco co ani ted neumim poradne popsat. Nejdriv jsem byl poradne vydesen, pozdeji jsem zistil, ze mi patrne nic nehrozi jelikoz by se to uz davno stalo. Asi po hodine, jsem to stvoreni mohl videt na takovy tri metry ode mne. Samozrejmne, jsem jej sledoval jenom periferne. Vzdycky kdyz jsem se snazil zhlednout na nej zprima, uslisel jsem zvuky jakoby zvireci, a to stvoreni proste splynulo s porostem, jakoby tam ani nebylo. Kdyz bylo z povzdali a sledovalo mne, vzdycky se prizpusobilo svemu okoli, mnelo jakesi dokonale mimikri, v pripade kdyz melo byt spatreno se vzdy jakoby rozplynulo a objevilo se teprv minuty nato nekde pobliz. Shlednout se dalo jen kdyz jsem dlouho koukal na jedno misto predsebe, nehnute i nekolik minut, pak se nepatrnym pohybem spatrenym perifernim videnim odhalilo. Mnelo zajem o mou osobu, nevim proc. Strach jsem necitil az do chvile, kdyz jsem ho jednou spatril, ani vlastne nevim co jsem spatril, byl to mzik a jakoby se z tvora s cloveku podobnou stavbou nahle stal tvor spis jako had a automaticky splynul s travnatym podkladem. Krome toho u toho vyludil par zvuku, ale spise zvirecich nez lidskych. Tehdy jsem se zalek, dal jsem byl uz jen opatrnej, pomalu jsem se snazil v bezpeci z toho mista odejit. Hodnou chvili mi to ale trvalo se v bezpeci vyklidit. Cely cas sem to stvoreni mel zazady a cim jsem vstupoval do jiného prostredi, videl jsem u neho jeste jednu podivnou vec. V momente kdyz jsem ho nepozorovane po minutách zameril ucupenyho pod krem, udelal jsem opacny pohyb a zacal jsem mu jit vstric. Jakmile si ten tvor uvedomil, ze byl spozorovan, tak jakoby couvnutim vzad znovu splynulo s okolim ale jasne jsem videl jakobysi k tomu dopomoh necim jako plastem, mozna kridly, ktere zvenci vypadali zeleno cerne, jakoby posety pavimi zelenymi okami vytvarejic dokonale mimikry a zasterku. Hm, bylo to tezky vyjadrit se par slovy, samo je to v podstate pro mne neco nepopsatelne, neurcite. Kazdopadne, na to do smrti nezapomenu, hodne si od ty doby vsimam veci doposud mnou nepovsimnutych. Mozna se ted nekdo u toho dobre pobavil a odkazal by mne spis na psychiatra, ja sam bych to udelal kdyby se to zkutecne nestalo. Mozna nekdo z tech co to precetli pomuzou informaci o necem podobnem! Tak zkuste, at k tomu psychiatrovi zkutecne nemusim ... :-)

Re: Podivné noční stvoření

ladenü,20. 2. 2012 4:34

Mě tvoje vyprávění nepřijde podivné, možná mám dost fantazie, ale klidně bych tomu i věřila. Proč ne. Četla jsem knihy od Jo Conrada, ten v jedné z nih popisuje setkání s ještěří ženou, žijící v podzemí, se kterou se seznámil. Ještěři se ale neukazují a když, tak vnuknou svému protějšku iluzi o člověčím vzezření, takže je neodhalíte. Věřím, že kdo má rozivnutou intuici a dobré periferní vidění, může vpřírodě zažít něco jako ty.

Andělé

Tojsemjá,9. 3. 2009 18:58

Skuteční andělé jsou mnohem krásnější...To nejde namalovat...

Re: Andělé

Thomas,10. 1. 2011 10:18

Slecno nechapu proc si myslite ze to co malujete jsou andele.
Ja kyz si sednu a koukam na jedno misto tak periferne jak tu ten uzivatel stranek pise tak uvidim treba stado predstav a postav a kohokoliv koho si predtavim.
Asi mate spatnou predstavu o tom jaky je prubeh v mozku pri tom kdyz se nekdo snazi neco vyjadrovat z pocatku kreslenim.
Timto to vsechno zacina.
konci to poznanim.

Re: Re: Andělé

Samael,10. 1. 2011 10:52

Odpověď na vaši otázku je: Proč ne?
Odpoveď na vaše poučení je: Zkonkretizujte to.
A mějte se :-))

"jsem tvůj anděl."

Jana,15. 7. 2009 0:47

Měla jsem jednou sen.Létala jsem nad domy,nad místem,kde jsem vyrůstala.volně jsem poletovala a pohlížela dolů,jak létám a jak za mnou vlaje bílý oděv.byla jsem celá v bílém.pripadala jsem si jako anděl.ten sen se mi vryl do paměti.VŠICHNI JSME ANDĚLÉ.ALE JEN MÁLO KDO ,SI TO UVĚDOMUJE.

Andělé...

Lamia,4. 7. 2009 11:59

Myslím, že jsou velice popsatelní.Mají zářivé oči tak, jako je u lidí nevídáte.Křídla které dokáží vidět lidé jen vnitřním zrakem...Jsou zahaleni v bílem a všude kolem nich se rozestupuje světlo.Pokud takový anděl projde davem, vždy z něho vyzařuje něco, čeho sivšimnete.Většina lidí to popisuje, jako rozzářenou osobou.Kdo ví... :-)

andělé

watene,30. 5. 2009 17:38

Nikdy jsem žádného anděla neviděla a doufám,že ani neuvidím. Pěkně by jsem se vyděsila.Viděla jsem velmi,velmi podivné věci a ujišťuji vás,že ve mě nezanechaly vůbec nic z příjemných pocitů.Vaše str.mne však zaujaly,zvláště teorie o křídlech.
Pěkné čtení...............

Andělé

Tojsemjá,9. 5. 2009 12:25

Andělé se nám nezjevují proto, aby se nám předváděli, ale proto, aby nás poučili a tak nám ukazují sebe jenom minimálně. Svojí podstatu nám ukáží jenom zřídka. Jsou to velice tajemné bytosti, ale jsou k nám přívětiví a rádi nám vyhoví. Jsou to naši opravdoví přátelé.

Píšu, jen to, co vidím...

Samael,11. 3. 2009 9:07

Ale na druhou stranu, proč by nemohli být popsatelní? To se od nás tolik liší? Čím? Sami se nám přece snaží ukázet sebe, tak proč bychom je odmítali?
Ahoj!

krásné :)

Andrea,3. 10. 2008 20:54

Obrázky tvých andělů jsou milé a moc mě zaujaly svou prostotou a něžnou jednoduchostí. Oslovily mě ...a já ti za ně děkuji, že jsem se na ně mohla podívat*